بی نيازی در عين نياز

خیلی ساده است بیشتر از بیست بار موقعیت سخت ودشوار (((((برای کسیکه دوستش دارید))))) پیش آمده و شما نتوانستید <<<نه که نخواسته باشید>>>برای حتی یک بار هم که شده کاری برای او انجام دهید.......
حال شما در يک موقعيت سخت قرار گرفته ايد تنها کسی که به کمک شما می آید همان کسی است که:
در بیشتر از بیست بار موقعیت سخت ودشوار پیش آمده برای او شما نتوانستید <<<نه که نخواسته باشید>>>برای حتی یک بار هم که شده کاری برای او انجام دهید..

چه حس وحالی خواهید داشت ؟؟

/ 51 نظر / 10 بازدید
نمایش نظرات قبلی
رزسوخته

سلام تو اينقدر نوشته هات دلنشينه که اگه بهم سر هم نمی زدی برات لينک می ذاشتم عزيزم از اين که با اين همه مشغله بهم سر می زنی ممنون.

شیدا

اميدوارم خيلی زود مشکلاتت حل بشوند و دوباره بتوانی به نوشتن نوشته های قشنگت ادامه بدهی من که همچنان مرتب به تو سر ميزنم

نازي

نيستي .صداتو نمي شنوم .دور كه نشدي .؟زود برگرد منتظرم

منم صباح ساحر کنار عشق طاهر ؟

........................................................................................................................................................................................................................................گرمترین سلامم از آن تو باد نازنین دوست برای کم گویی و چون در ...از خودت وبرای خودت ..بپذیر .من همیشه نزدیک تو هستم نزدیکتر از پلکهایت.... .......دير زماني در تو نگريستم چندانكه چون نظر از تو باز يافتم در پيرامون من همه چيز به هيات تو در آمده بود آنگاه دانستم كه مرا ديگر از تو گريزي نيست... ..... هیچ می دونستی تو اولین نفری هستی که نامت در قلبم حک شده ؟؟؟؟

منم منم شقایق کنار هر چی لایق

ای................................................................................................................................................................................؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یوسف

بد موقعيتيه .... خيلی سخت ميگذره.... موفق باشی.... ديده بان برج مينو

حبيب قاضي زاده

سلام.اميدوارم كه خوب و خوش باشيد.وب خيلي خوبي داريد.موضوعات جالبي را مي نويسيد.با احترام.در پناه حق

رزسوخته

اقاقياي عزيز چرا ديگه مطلب نمي نويسي منتظرم...

شیدا

اقاقیای عزيز دلم برايت تنگ شده چرا به وب لاگ من نمی آيی ؟!